Pożar w zakładzie ML

Firma ML w najbliższych dniach funkcjonować będzie w ograniczonym zakresie, reaktywując pracę poszczególnych działów. Magazyn, logistyka i działy handlowe funkcjonują bez ograniczeń, realizując bieżące transporty.

© ML Polyolefins

W nocy 18 listopada na terenie zakładu produkcji recyklatów firmy ML Polyolefins w Gronowie Górnym doszło do wybuchu pożaru. Obecnie trwa wstępne szacowanie strat, które wykazało, że w trakcie zdarzenia spaleniu uległ magazyn tworzyw do produkcji. Ogień objął około 150 metrów kwadratowych składowiska materiałów foliowych, zajmując 7 tysięcy metrów kwadratowych materiału przeznaczonego do produkcji granulatu. Dzięki akcji gaśniczej podjętej początkowo przez pracowników przedsiębiorstwa i kontynuowanej przez jednostki Straży Pożarnej, infrastruktura produkcyjna nie uległa zniszczeniu. Ustalenie przyczyny pożaru pozostaje w gestii właściwych służb, w związku z czym przedstawiciele firmy czekają na ostateczne ustalenia biegłych. Pełne oszacowanie zniszczeń i strat nastąpi dopiero po zakończeniu wszelkich czynności na miejscu zdarzenia. Żaden z pracowników zakładu ani osób biorących udział w akcji gaśniczej nie został ranny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty