Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Pożar w zakładzie ML

Firma ML w najbliższych dniach funkcjonować będzie w ograniczonym zakresie, reaktywując pracę poszczególnych działów. Magazyn, logistyka i działy handlowe funkcjonują bez ograniczeń, realizując bieżące transporty.

© ML Polyolefins

W nocy 18 listopada na terenie zakładu produkcji recyklatów firmy ML Polyolefins w Gronowie Górnym doszło do wybuchu pożaru. Obecnie trwa wstępne szacowanie strat, które wykazało, że w trakcie zdarzenia spaleniu uległ magazyn tworzyw do produkcji. Ogień objął około 150 metrów kwadratowych składowiska materiałów foliowych, zajmując 7 tysięcy metrów kwadratowych materiału przeznaczonego do produkcji granulatu. Dzięki akcji gaśniczej podjętej początkowo przez pracowników przedsiębiorstwa i kontynuowanej przez jednostki Straży Pożarnej, infrastruktura produkcyjna nie uległa zniszczeniu. Ustalenie przyczyny pożaru pozostaje w gestii właściwych służb, w związku z czym przedstawiciele firmy czekają na ostateczne ustalenia biegłych. Pełne oszacowanie zniszczeń i strat nastąpi dopiero po zakończeniu wszelkich czynności na miejscu zdarzenia. Żaden z pracowników zakładu ani osób biorących udział w akcji gaśniczej nie został ranny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty