Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Speedpack wirtualnie

Wirtualne spotkanie odbędzie się już 2 grudnia o godzinie 16:00.

© Bobst

2 grudnia 2021 roku firma Bobst organizuje wirtualne wydarzenie, na którym zaprezentowane zostaną możliwości maszyny Speedpack, przeznaczonej do produkcji opakowań z tektury. Wydarzenie będzie transmitowane z Centrum Kompetencyjnego Bobst Mex. Prelegentami spotkania będą Virginie Dubois-Guignard - kierownik ds. marketingu i komunikacji, Pierre Binggeli - dyrektor linii produktowej oraz David Stanley kierownik ds. sprzedaży technologii w Bobst Mex. Jak podkreśla producent, Speedpack wnosi nowy poziom automatyzacji i produktywności do linii składająco-klejących. W pełni automatyczna maszyna obsługuje wszystkie rodzaje kartonów, zarówno z tektury falistej, jak i lito-laminowanej. Ponadto pozwala zwiększyć wydajność linii składająco-klejącej o 25% przy zachowaniu wysokiej jakości opakowań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty