UPM wśród najlepszych. Platynowy medal EcoVadis

© UPM

Firma UPM zdobyła platynowy medal w rankingu EcoVadis tworzonym w oparciu o wyniki firm w zakresie zrównoważonego rozwoju w kategoriach: Środowisko, Praca i prawa człowieka, Etyka i Zrównoważone zakupy. Tylko jeden procent z 90 000 ocenionych globalnych firm otrzymał certyfikat platynowy. W porównaniu do lat ubiegłych UPM uzyskała najwyższy w historii firmy wynik 87/100. UPM skupiła swoje starania na kategorii Praca i prawa człowieka. Firma wprowadziła kilka nowych celów w zakresie odpowiedzialności społecznej koncentrując się mocno na różnorodności i integracji, sprawiedliwym wynagradzaniu, a także procesach należytej staranności i raportowania w obszarze praw człowieka. Cele mają zostać osiągnięte do roku 2030.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty