Thomas Ott nowym CEO

„Ochrona wszelkich form różnorodności w całej organizacji jest - i pozostanie - jednym z naszych głównych zadań” - podkreśla Thomas Ott, nowy CEO jednostek biznesowych Flexible Packaging i Engineered Materials w firmie Mondi.

© Mondi

Thomas Ott został nowym CEO jednostek biznesowych Flexible Packaging i Engineered Materials w firmie Mondi, zajmującej się produkcją opakowań i papieru. Thomas Ott swoją karierę w Mondi rozpoczął w 1995 roku jako kontroler finansowy, a w kolejnych latach obejmował kierownicze stanowiska w różnych sektorach działalności firmy. Jego ostatnim miejscem pracy była produkująca opakowania firma Amcor. Na nowym stanowisku zastąpi on Petera Orisicha, który niedawno przeszedł na emeryturę. Według eksperta, opracowanie zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań, które można poddać recyklingowi oraz skuteczne przeciwdziałanie zmianom klimatycznym to obecnie najważniejsze wyzwania, na których będzie się koncentrować działalność firmy. „Cała działalność biznesowa Mondi jest napędzana przez nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. W ramach planu MAP2030 dążymy do tego, aby do 2025 roku wszystkie produkty Mondi nadawały się do ponownego użycia, recyklingu lub kompostowania. Podejmujemy również działania na rzecz klimatu dzięki działaniom na rzecz klimatu i zobowiązaliśmy się do osiągnięcia zerowej emisji gazów cieplarnianych do 2050 roku” - podkreśla Thomas Ott.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty