Pharmintech 2022

Pharmintech odbędzie się razem z targami Ipack-Ima w dniach 3-6 maja 2022 roku w Fiera Milano we Włoszech.

© Ipack Ima

W dniach od 3 do 6 maja 2022 roku w ramach targów w ramach Ipack-Ima w centrum wystawienniczym Fiera Milano Rho odbędzie się Pharmintech, międzynarodowe wydarzenie branży lifescience, w tym branży farmaceutycznej, parafarmacutycznej, biotechnologicznej, nutraceutyków, kosmoceutyków i wyrobów medycznych, przeznaczone dla firm i producentów  poszukujących najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie przetwarzania i pakowania. 7. edycja Pharmintech swoją tematyką obejmie nowoczesne technologie całego łańcucha dostaw, innowacyjne opakowania oraz materiały opakowaniowe. Wydarzenie będzie uzupełnione o interesujące prezentacje ekspertów z branży, którzy zaprezentują swoją wiedzę i know-how w zakresie przetwarzania, opracowywania produktów, zarządzania danymi, dostosowywania produkcji do panujących regulacji prawnych i oczywiście w zakresie pakowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty