Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Acti Pack nie zwalnia tempa

Firma Axium Packaging przeniosła się do nowej centrali w Saint Etienne we Francji. Dołączyli do niej już pracownicy ze spółki zależnej Loire Plastic Industrie. Do końca 2021 roku w tej lokalizacji znajdzie się również fabryka Acti Pack, w zakładzie o pow. 3 800 m2.

© Acti Pack

W połowie listopada Axium Packaging przeniosła się do nowej centrali w St Etienne we Francji. Dołączyli do niej już pracownicy z Loire Plastic Industrie, jednej z naszych fabryk specjalizującej się w dziedzinie wtrysku tworzyw sztucznych, produkującej między innymi wszystkie zamknięcia oferowane przez firmę. W tym czasie firma wprowadziła również na rynek wiele nowości, a także otrzymała nagrodę w konkursie Obal Roku 2021.

 

Loire Plastic została przeprowadzona do hali produkcyjnej o pow. 2 080 m². Zostały tam zakupione nowe maszyny poprawiające wydajność. Do końca 2021 w tej lokalizacji znajdzie się również fabryka Acti Pack FR, w zakładzie o pow. 3 860 m².

 

Butelka „Antik” nagrodzona

Butelka Antik zaprojektowana i wyprodukowana w zakładach Acti Pack w Czechach została nagrodzona tytułem „Opakowanie roku” w konkursie Obal Roku 2021 w kategorii opakowań kosmetycznych. Projekt butelki został opracowany dla firmy Manufaktura i przeznaczony do linii szamponów i żeli pod prysznic o pojemności 250 ml. Finalnie butelka Antik jest produkowana w 50% z rPET.

 

Butelki “Aha” z tworzywa PET została wybrana przez markę produktów do higieny osobistej „Bulles & Gourmandises” do stworzenia opakowań żeli pod prysznic.

© Acti Pack

Subtelna butelka „Aha”

Współpraca z firmą Cosminter Laboratoire Polydermyl zaowocowała powstaniem opakowań własnej marki produktów do higieny osobistej „Bulles & Gourmandises”. Na opakowania żeli pod prysznic inspirowanych zapachami z regionu Bourgogne Franche Comté wybrana została butelka “Aha” - standardowe rozwiązanie z tworzywa PET z katalogu Acti Pack. Elegancki kształt butelki współgra z subtelnymi nutami produktów z tej serii o sugestywnych nazwach i słodkich zapachach: „Nonette à l’Orange”, „Noir de Bourgogne” lub „Bonbon à l’Anis”.

Butelka Antik, wyprodukowana w czeskiej fabryce Acti Pack dla producenta kosmetyków Manufaktura, została nagrodzona w konkursie Obal Roku 2021 w kategorii opakowań kosmetycznych.

© Acti Pack

Butelki o obniżonej wadze

W 2021 roku firma Acti Pack kontynuowała intensywne prace nad projektami opakowań o zmniejszonej masie. Sukcesywnie kolejnych kilkanaście butelek z gamy standardowej przeszło transformację wagową. Kilka gramów mniej tworzywa oraz możliwość produkcji z materiału recyklingowanego to tylko część szerokiem programu Green Concept wdrażanego przez grupę.

 

Życzenia od Acti Pack

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Kontrahentom firma Acti Pack życzy zdrowych i wesołych Świąt, oraz aby kolejny rok był wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem, w którym zrealizujecie wszystkie swoje osobiste plany i zamierzenia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty