Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Udoskonalona inspekcja

Na zdjęciu: Matthieu Richard, zdobywca nagrody Bobst Inventor Award za rozwiązanie do wykrywania wytłoczeń.

© Bobst

Firma Bobst nagrodziła jednego ze swoich pracowników za opracowanie innowacyjnej technologii, która przyniosła korzyści zarówno przedsiębiorstwu, jak i jego klientom. Matthieu Richard, inżynier zajmujący się rozwojem systemów optoelektronicznych oraz optycznych w firmie Bobst w Szwajcarii, otrzymał prestiżową nagrodę w ramach programu Inventor Award za swoją technologię wykrywania wytłoczeń, która została zintegrowana z systemem inspekcji inline Bobst Accucheck.

„Program został utworzony, aby zachęcić pracowników do uczestnictwa w rozwijaniu innowacji technologicznych Bobst i tworzenia rozwiązań w oparciu o własność intelektualną (IP). Rozwój własności intelektualnej to istotny element w pozycjonowaniu firmy na czele dostawców technologii wysokiej jakości dla klientów oraz w wspieraniu realizacji naszej wizji przyszłości dla branży druku i opakowań” - wyjaśniła Sigrid Wagner, dyrektor grupy IP oraz przewodniczący komitetu nagrody Bobst Inventor Award.

Coroczny program nagród został uruchomiony w 2020 roku , a Matthieu Richard jest drugą osobą, która otrzymała nagrodę Bobst Inventor Award. Jurorzy wyłonieni z kadry kierowniczej grupy oceniają opatentowane rozwiązania na podstawie ich wartości handlowej dla firmy i jej klientów, zaawansowania technologicznego oraz ich potencjału do zastosowania na rynku.

Nagrodzone rozwiązanie powstało w oparciu o technologię przechwytywania obrazu, która pozwala kontrolować wytłoczoną strukturę i określa jej dokładną pozycję. Pomiar może b wykonywany na wielu różnych podłożach, w tym materiałów matowych, powlekanych, jasnych, ciemnych oraz lakierowanych i metalizowanych. Technologia pozwala zwiększyć dokładność pomiarów na różnych typach maszyn firmy Bobst, dzięki czemu kontrola jakości przeprowadzana w zakładach firmy zapewnia klientom najwyższą możliwą jakość i opakowania bez błędów produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty