Rozwiązania w chmurze. Software optymalizujący transport

©Esko

Firmy niemal z każdego sektora gospodarki znajdują się pod presją oszczędzania na kosztach wysyłki i transportu. W odpowiedzi na to wyzwanie firma Esko opracowała software Cape Pack - pierwsze rozwiązanie do optymalizacji paletyzacji i logistyki. Ten funkcjonujący w chmurze innowacyjny program zapewnia potrójne korzyści, takie jak łatwość wdrożenia i użytkowania oraz dostępność aplikacji dla użytkowników na całym świecie.

Opracowana technologia jest modułowym rozwiązaniem, którego praca jest możliwa bez instalacji oprogramowania. Wyróżnia się intuicyjną obsługą i umożliwia zapisywanie i pobieranie informacji w dowolnym miejscu i czasie. Software automatycznie opracowuje optymalną kombinację opakowań do wysyłki.

Mamy do czynienia z pierwszym tego typu rozwiązaniem opartym na chmurze, które pomaga obniżyć koszty wysyłki o 10 procent, jednocześnie oferując pełną ochronę.

©Esko

Cape Pack umożliwia opracowanie optymalnego rozmiaru opakowania, oszacowanie alternatywnego rozmiaru opakowania, maksymalizacje załadunku palet i poprawia wykorzystanie przestrzeni, przyczyniając się do stworzenia zrównoważonego łańcucha dostaw oraz obniżenia kosztów transportu. System pozwala też na uzyskanie analiz wytrzymałości na ściskanie. Dodatkowo poprzez zmniejszenie ilości  pojazdów potrzebnych do transportu przyczynia się do redukcji śladu węglowego. System obsługuje kartony, produkty o kształtach cylindrów, trapezów, a także tace.

Jedna z pierwszych firm, które wprowadziły rozwiązanie Cape Pack była EFP (Environmental Foam Products), oferująca szeroką gamę rozwiązań w zakresie łańcuchów chłodniczych we współpracy z przedsiębiorstwami z zakresu motoryzacji, farmacji, rolnictwa i innych.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty