Proseal poszerza ofertę. Kompaktowe pakowanie z CP2

© Proseal

Proseal zaprezentował nowość w swoim portfolio maszyn pakujacych. Opatentowany model CP2 to kompaktowy, szybki, w pełni zautomatyzowany system, który łączy wydajne zużycie energii z możliwością napełniania kartonów z prędkością do 110 opakowań na minutę.

CP2 może obsługiwać szeroką gamę formatów opakowań, w tym tacek, doniczek i opakowań kanapkowych, z materiałów takich jak A-PET, C-PET i tektura, a także opakowań nadających się do recyklingu i kompostowania. Nowe rozwiązanie zapewnia taką samą trwałość i ochronę jak dotychczasowe modele urządzeń Proseal, ale w ulepszonej, kompaktowej wersji. Umożliwia to łatwe dopasowanie do istniejących linii pakujących oraz do zastosowań, w których przestrzeń produkcyjna jest na wagę złota. Fundamentem wydajności CP2 jest sprawdzony system podawania tacek ProMotion firmy Proseal, który zwiększa przepustowość dzięki zastosowaniu technologii podążania za ruchem i inteligentnego buforowania w celu skutecznego kontrolowania przepływu tacek. Zastosowana technologia narzędzi automatycznych zapewnia szybką i łatwą wymianę, a przenośniki Quick Release (QR) można zdemontować i wymienić, aby przyspieszyć i uprościć czyszczenie i konserwację. Rozwiązanie CP2 oferuje wiele innowacyjnych funkcji, np. system logowania użytkownika ProTect i zabezpieczenia ścieżki audytu, które zapewniają wielopoziomowy dostęp autoryzacyjny oraz pełną zgodność z narzędziem ProVision OEE i analizatorem przestojów, który dostarcza dane o wydajności maszyny w czasie rzeczywistym. Przenośniki dostarczające i wyładowujące skrzynie mogą być projektowane indywidualnie tak aby maksymalnie dopasować rozwiązanie do potrzeb użytkownika. Maszynę można w pełni zintegrować z dodatkowym wyposażeniem, takim jak urządzenia do składania opakowań, etykieciarki, drukarki i kodery.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty