Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Neo podejście do napełniania

Firma opracowała SIG Neo skupiając się sześciu głównych obszarach: opłacalności, wydajności, jakości, łatwości obsługi, elastyczności oraz redukcji śladu węglowego.

© SIG

Firma SIG zaprezentowała nowy, aseptyczny system napełniania produktów, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu branży spożywczej i napojów optymalnej technologii pakowania - SIG Neo. Rozwiązanie zostało wprowadzone na rynek wraz z nowym rodzinnym opakowaniem combivita. Jak podkreśla producent, technologia jest centralnym elementem platformy nowej generacji firmy SIG i najszybszą na świecie maszyną napełniającą dla rodzinnych opakowań kartonowych z wydajnością do 18 000 sztuk na godzinę. System charakteryzuje się wysokimi wskaźnikami sterylności i umożliwia redukcję zużycia mediów i materiałów eksploatacyjnych, co według SIG przyczynia się do obniżenia całkowitego kosztu posiadania i o 25% niższego śladu węglowego w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji. Uzupełnieniem nowego rozwiązania jest SIG Pacer, nowy, w pełni zautomatyzowany magazyn wykrojów opakowań, wspierany przez ramię robotyczne, który wyręcza zespół operatorski w przenoszeniu ciężkich ładunków. Ponadto SIG Cruiser uzupełnia trio technologii napełniania nowej generacji firmy SIG - nowy interfejs użytkownika (Human Machine Interface - HMI) sprawia, że cała nowa linia napełniania jest łatwa w obsłudze i umożliwia łatwe ustawienie kompletnego procesu produkcyjnego. Interfejs użytkownika SIG CRUISER obsługuje całą linię napełniania od początku do końca, aby umożliwić śledzenie wskaźników KPI w intuicyjny i prosty sposób.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty