Neo podejście do napełniania

Firma opracowała SIG Neo skupiając się sześciu głównych obszarach: opłacalności, wydajności, jakości, łatwości obsługi, elastyczności oraz redukcji śladu węglowego.

© SIG

Firma SIG zaprezentowała nowy, aseptyczny system napełniania produktów, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu branży spożywczej i napojów optymalnej technologii pakowania - SIG Neo. Rozwiązanie zostało wprowadzone na rynek wraz z nowym rodzinnym opakowaniem combivita. Jak podkreśla producent, technologia jest centralnym elementem platformy nowej generacji firmy SIG i najszybszą na świecie maszyną napełniającą dla rodzinnych opakowań kartonowych z wydajnością do 18 000 sztuk na godzinę. System charakteryzuje się wysokimi wskaźnikami sterylności i umożliwia redukcję zużycia mediów i materiałów eksploatacyjnych, co według SIG przyczynia się do obniżenia całkowitego kosztu posiadania i o 25% niższego śladu węglowego w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji. Uzupełnieniem nowego rozwiązania jest SIG Pacer, nowy, w pełni zautomatyzowany magazyn wykrojów opakowań, wspierany przez ramię robotyczne, który wyręcza zespół operatorski w przenoszeniu ciężkich ładunków. Ponadto SIG Cruiser uzupełnia trio technologii napełniania nowej generacji firmy SIG - nowy interfejs użytkownika (Human Machine Interface - HMI) sprawia, że cała nowa linia napełniania jest łatwa w obsłudze i umożliwia łatwe ustawienie kompletnego procesu produkcyjnego. Interfejs użytkownika SIG CRUISER obsługuje całą linię napełniania od początku do końca, aby umożliwić śledzenie wskaźników KPI w intuicyjny i prosty sposób.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty