Jakość i zrównoważony rozwój. Innowacja na Bliskim Wschodzie

© EFI

Kuwejcki producent opakowań Caesar Pac inwestuje w pierwszą w regionie maszynę do druku cyfrowego EFI Nozomi 14000 LED firmy Electronics For Imaging (EFI). Jednoprzebiegowa, cyfrowa, atramentowa maszyna do druku na tekturze falistej zapewnia maksymalną produktywność i wydajność w przypadku przemysłowego druku opakowań. EFI Nozomi 14000 LED ma łatwą obsługę, zmniejsza przestoje, w tym przestoje z powodu uszkodzonych płyt, i zwiększa produktywność dzięki wysokowydajnym głowicom drukującym.

Wcześniej Caesar Pac korzystała z urządzeń specjalizujących się w druku wysokonakładowym. EFI Nozomi 14000 LED umożliwi firmie wejście na nowe rynki z zamówieniami krótkoseryjnymi, zwiększenie rentowności i zapewnienie wyższej jakości druku na pudełkach. Nowa maszyna drukująca zapewnia do 35% niższe zużycie energii niż druk fleksograficzny zmniejszając emisję LZO. Dzięki wydajnemu procesowi i redukcji odpadów, firma wyeliminuje potrzebę zapasów płyt i mieszanek atramentowych oraz wody do czyszczenia. Atramenty EFI Nozomi w pełni nadają się do recyklingu, a także uzyskały certyfikat UL GREENGUARD Gold. Zaawansowana platforma DFE – Fiery FS500 Pro – firmy EFI oferuje dodatkowe rozwiązania do maszyny EFI Nozomi 14000 LED, np. Fiery Edge, Smart Ink Estimator, Fiery JobExpert oraz EFI IQ – kompleksowy pakiet aplikacji do analizy biznesowej i zarządzania w chmurze.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty