Nowość od Ranpak. Innowacyjna automatyzacja pakowania

©Ranpak

Firma Ranpak, światowy lider w branży e-commerce oraz rozwiązań dla przemysłowego łańcucha dostaw, rozwija swoje portfolio zautomatyzowanych opakowań wprowadzając na rynek rozwiązanie Flap’it – maszynę, która pakuje małe produkty (o maksymalnej wysokości 80 mm). Flap’it automatycznie dostosowuje się do wielkości pakowanego przedmiotu i zabezpiecza go przy użyciu klap wewnętrznych oraz zintegrowanych zderzaków amortyzujących na bokach. Zapewnia to ochronę produktu podczas wysyłki oraz zmniejszenie kosztów. Maszyna może pakować do 540 opakowań na godzinę – jest to pięć razy szybciej niż w przypadku pakowania ręcznego. Dodatkowo jest zintegrowana z rozwiązaniami do etykietowania, co umożliwia aplikację etykiet wysyłkowych na linii produkcyjnej. Rozwiązanie Flap’it sprawdzi się zarówno w przypadku operacji B2C (jak sprzedaż książek, spersonalizowanych prezentów, muzyki, gier czy drobnego sprzętu elektronicznego) jak i B2B (dostawa mniejszych części zapasowych). Jak zaznacza Omar Asali, prezes i dyrektor generalny Ranpak, wprowadzenie Flap’it na rynek ma pomóc klientom firmy poprawić wydajność łańcucha dostaw, obniżyć koszty pracy i materiałów oraz zmniejszyć wpływ na środowisko.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty