Łączność z Bobst Connect

Platforma Bobst Connect jest integralną częścią wizji firmy, która ma na celu kształtowanie przyszłości świata opakowań w oparciu o cztery filary - łączność, digitalizację, automatyzację i zrównoważony rozwój.

 © Bobst

 

Firma Bobst uruchomiła pierwszy plan subskrypcji Bobst Connect, platformy zorientowanej na użytkownika, która łączy producentów i właścicieli marek ze zdigitalizowanym i zautomatyzowanym przepływem pracy, dając im wgląd i kontrolę nad procesem produkcji. Nowy pakiet Bobst Connect Essential jest dostępny od 1 lipca 2022 roku i oferuje wiele możliwości i funkcjonalności, które zapewniają klientom optymalizację produkcji opakowań na każdym etapie, zwiększając efektywność, kontrolę oraz napędzając produktywność w całym łańcuchu wartości. Użytkownicy uzyskują dostęp do podglądu stanu maszyny, alertów o błędach oraz aktualnej wydajności produkcji. Platforma informuje, jak różne aspekty OEE wpływają na produkcję i pozwala wyeliminować błędy i straty produkcyjne. Oprócz tego wyznacza różnicę między szacowanym a rzeczywistym czasem realizacji dla każdego zadania, umożliwiając operatorom i kierownikom zakładów szybką i właściwą interwencję i zmianę parametrów. Ponadto platforma pozwala tworzyć raporty, które mogą być wykorzystane do identyfikacji, przeglądu i śledzenia trendów produkcji. Raporty wskazują również przyczyny przestojów maszyn. Bobst Connect może łączyć się bezpośrednio z istniejącymi systemami klientów oraz integruje się z aplikacjami w chmurze stron trzecich na wszystkich etapach produkcji. Pod względem bezpieczeństwa Bobst Connect jest hostowany certyfikowanym przez ISO 27001 środowisku, zapewniając całkowite bezpieczeństwo i prywatność danych. Pozwala także zdalnie łączyć się z działem technicznym firmy Bobst, który diagnozuje ewentualne błędy i prowadzi operatorów krok po kroku wskazując procesy, które wymagają interwencji. „W dzisiejszym środowisku opakowań dane są kluczowym elementem produkcji i mogą zapewnić znaczącą przewagę konkurencyjną. Bobst Connect pozwala klientom wykorzystać bogactwo danych produkowanych przez ich maszyny, zapewniając wgląd w zakres rozwiązań, które zwiększają postęp w zakresie efektywności, jakości i wydajności” - podkreśla Léonard Badet, Chief Technology Officer w firmie Bobst.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty