Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Więcej toreb od Mondi

Lafarge Cement Egypt jest częścią wiodącej globalnej firmy produkującej materiały budowlane, Grupy Holcim, która od lat jest kluczowym klientem Mondi Paper Bags.

© Mondi

Mondi Paper Bags, część Grupy Mondi, producenta opakowań i papieru, nabyła linie produkcyjne przeznaczone do produkcji toreb papierowych od National Bag i Egypt Sack, dwóch spółek zależnych Lafarge Cement Egypt, głównego producenta cementu w Egipcie. Przejęte linie produkcyjne zwiększą moce produkcyjne Mondi o około 150-180 milionów toreb rocznie i wzmocnią pozycję Mondi na egipskim rynku toreb papierowych. Mondi Paper Bags posiada już dwa zakłady w Egipcie, a dzięki temu przejęciu stanie się kluczowym dostawcą worków papierowych dla Lafarge Cement Egypt.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty