Akwizycja Atlas Packaging

Atlas Packaging z siedzibą w Barnstaple w Wielkiej Brytanii, jest niezależnym dostawcą opakowań z tektury falistej.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa UK przejęła Atlas Packaging, dostawcę opakowań z tektury falistej o stosunkowo silnej pozycji na rynku brytyjskim. Producent z siedzibą w Barnstaple zajmuje się produkcją opakowań gotowych do wysyłki, opakowań prezentowych i rozwiązań dla branży e-commerce. „Cieszę się z tego przejęcia i powitania kolejnego silnego, profesjonalnego zespołu w Smurfit Kappa. Firma ta posiada ugruntowaną bazę klientów i cieszy się doskonałą reputacją. To przejęcie jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję na rynku brytyjskim dzięki innowacyjnym i zrównoważonym rozwiązaniom opakowaniowym” - podkreślił Eddie Fellows, dyrektor zarządzający Smurfit Kappa Corrugated w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty