Od rodziny do rodziny

Firma ANL Packaging posiada 3 zakłady produkcyjne, które umożliwiają producentowi dostarczanie opakowań na terenie całej Europy.

© ANL Packaging

Firma ANL Packaging ma nowych udziałowców. Rodzina Neven, po 64 latach działalności w branży opakowań z tworzyw sztucznych, przekazuje pałeczkę grupie Hubin. Grupa od ponad 40 lat zajmuje się produkcją opakowań z pierwotnych z polimerów dla produktów spożywczych, kosmetycznych, zdrowotnych i przemysłowych. Oferuje innowacyjne rozwiązania opakowaniowe, takie jak opakowania termoformowane, rozdmuchiwane lub wtryskiwane oraz tuby laminowane. Ich usługi obejmują również zdobienie (druk offsetowy, sitodruk, tampodruk lub hot stamping) oraz montaż. Grupa liczy 10 firm, osiągających łączny obrót w wysokości 115 000 000 euro i zatrudniających 600 pracowników. Poprzez przejęcie 3 zakładów ANL Packaging firma rozszerza swoje możliwości w zakresie termoformowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty