Energetyczna Coca-Cola. Move Smak transformacji Rosalii

© Coca Cola Company

Coca Cola Creations nadaje kultowej marce Coca Cola nowy wyraz i odpowiada na nowe potrzeby fanów marki. Każdy napój z serii Coca Cola Creations to nowa wersja smakowa z limitowanej edycji. Najnowszy smak, nazwany Coca Cola Move jest najodważniejszym i najbardziej ostrym z serii i powstał we współpracy z nagrodzoną statuetką Grammy artystką Rosalíą.

 

Pochodząca z Hiszpanii artystka patronuje limitowanej edycji napoju z linii Coca Cola Creations. Napój zawiera w swej nazwie słowo „Move” oznaczające „ruch”, co ma odpowiadać transformacji artystycznej Rosalii. Rosalia rozpoczęła swoją karierę jako klastycznie wyszkolona artystka flamenco i ewoluowała do pozycji światowej gwiazdy pop. Ta potężna i energetyczna przemiana znajduje swoje odzwierciedlenie w ostrym smaku Coca Cola Move i ma inspirować fanów napoju do ich wewnętrznej przemiany.

 

Różowo-czarna Coca Cola Move

Coca Cola Move ma zaskakujący jak na tę markę design opakowania. Całkowicie zrezygnowano z charakterystycznej dla klasycznych napojów Coca Cola czerwieni i zastąpiono je kontrastującymi ze sobą czernią i różem, które korespondują z naturą artystki. Róż inspirowany jest zabawną i kreatywną osobowością Rosalii, natomiast minimalistyczna czerń reprezentuje jej odważną elegancję. Dodatkowo design opakowania przedstawia szkice, które Rosalia narysowała podczas pierwszego próbowania Coca Cola Move podczas kreatywnych warsztatów.

 

Opakowanie portalem do wirtualności

Na puszkach i butelkach Coca Cola Move zawarty jest kod QR, który po zeskanowaniu przenosi użytkownika do wirtualnego świata Coca Cola Creations Hub z mnóstwem filmowych i interktywnych doświadczeń. Między innymi zobaczyć można nowy singiel piosenkarki „LLYLM”, zainspirowany Coca Cola Move i ucieleśniający koncepcję transformacji poprzez muzyczną podróż przekraczającą różne gatunki.

Coca Cola Move, także w wersji bez cukru, pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na ponad 20 innych rynkach na całym świecie, w tym w Polsce (od 14 lutego).

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty