Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Przejęcie Stempher

Na zdjęciu od lewej: Joan Hanegraaf, CEO Oerlemans Packaging Group oraz i Arjen van de Werve Arjen van de Werve, dyrektor zarządzający Stempher przed siedzibą firmy Stempher w Rijssen.

Grupa Oerlemans Packaging przejmuje producenta opakowań Stempher. Arjen van de Werve, dyrektor zarządzający Stempher oraz Joan Hanegraaf, CEO Oerlemans Packaging Group, podpisali umowę, na mocy której Stempher stała się jedną z siedmiu firm tworzących Oerlemans Packaging Group. Grupa Oerlemans Packaging ma silną pozycję na holenderskim rynku opakowań i posiada osiem zakładów produkcyjnych. Firma Stempher, założona w 1890 roku,  produkuje w dwóch zakładach produkcyjnych w Rijssen torby papierowe i polietylenowe, tuby opakowaniowe i folie dla różnych segmentów rynku. Produkty firmy Stempher dostarczane na całym świecie dla wielu gałęzi przemysłu, w tym: przemysłu mleczarskiego, spożywczego i paszowego, rolniczego, ogrodniczego chemicznego, karmy dla zwierząt domowych oraz materiałów budowlanych. „Przejęcie rozszerza portfolio produktów grupy Oerlemans Packaging i umożliwia nam jeszcze lepszą obsługę klientów dzięki szerokiej gamie rozwiązań opakowaniowych i folii- podkreśla Joan Hanegraaf. Stempher będzie również współpracował z Centrum Technologicznym Oerlemans i Centrum Repro, co ma jeszcze bardziej przyspieszyć rozwój w zakresie badań, innowacji produktowych i reprografii. W ten sposób Oerlemans Packaging Group pracuje nad dalszym rozwojem, z powiększoną grupą o prawie 750 pracowników.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty