Przejęcie Stempher

Na zdjęciu od lewej: Joan Hanegraaf, CEO Oerlemans Packaging Group oraz i Arjen van de Werve Arjen van de Werve, dyrektor zarządzający Stempher przed siedzibą firmy Stempher w Rijssen.

Grupa Oerlemans Packaging przejmuje producenta opakowań Stempher. Arjen van de Werve, dyrektor zarządzający Stempher oraz Joan Hanegraaf, CEO Oerlemans Packaging Group, podpisali umowę, na mocy której Stempher stała się jedną z siedmiu firm tworzących Oerlemans Packaging Group. Grupa Oerlemans Packaging ma silną pozycję na holenderskim rynku opakowań i posiada osiem zakładów produkcyjnych. Firma Stempher, założona w 1890 roku,  produkuje w dwóch zakładach produkcyjnych w Rijssen torby papierowe i polietylenowe, tuby opakowaniowe i folie dla różnych segmentów rynku. Produkty firmy Stempher dostarczane na całym świecie dla wielu gałęzi przemysłu, w tym: przemysłu mleczarskiego, spożywczego i paszowego, rolniczego, ogrodniczego chemicznego, karmy dla zwierząt domowych oraz materiałów budowlanych. „Przejęcie rozszerza portfolio produktów grupy Oerlemans Packaging i umożliwia nam jeszcze lepszą obsługę klientów dzięki szerokiej gamie rozwiązań opakowaniowych i folii- podkreśla Joan Hanegraaf. Stempher będzie również współpracował z Centrum Technologicznym Oerlemans i Centrum Repro, co ma jeszcze bardziej przyspieszyć rozwój w zakresie badań, innowacji produktowych i reprografii. W ten sposób Oerlemans Packaging Group pracuje nad dalszym rozwojem, z powiększoną grupą o prawie 750 pracowników.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty