Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Podwójny brąz

Firma została wyróżniona w dwóch kategoriach: „Dostawca Roku” iOpakowanie produkowane w sposób zrównoważony”.

© Flint Group

Flint Group Packaging został wyróżniony w dwóch kategoriach podczas tegorocznej gali FIAUK Awards. Producent materiałów eksploatacyjnych do druku otrzymał brązowe nagrody w kategoriach Dostawca Roku” iOpakowanie produkowane w sposób zrównoważony”.Dostawca Roku” wybierany jest przez członków organizacji. Natomiast zwycięzcy w kategoriiOpakowanie produkowane w sposób zrównoważony” jest przyznawana przez panel ekspertów, którzy oceniają poziom zrównoważonego rozwoju opakowania, czy to poprzez stosowane podłoża lub atramenty, wyraźne zmniejszenie śladu węglowego, czy też osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju w produkcji. Jurorzy docenili możliwości oferowane przez farby i powłoki z serii TerraCode, należące do portfolio AquaCode. Gama zrównoważonych powłok i atramentów na bazie wody przeznaczona jest do zastosowań w produkcji opakowań z papieru i tektury i obejmuje trzy formuły: Bio, Hybrid i Balance.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty