CabCube 4840. Alternatywny pojemnik transportowy

© Sabic

Współpraca firm i Cabka zaowocowała stworzeniem nowej generacji składanych, dużych pojemników transportowych wielokrotnego użytku - CabCube 4840. W ciągu niespełna 6 miesięcy firmy pracowały nad stworzeniem kilku wysokowydajnych, lekkich i w 100% nadających się do recyklingu mieszanek PP.
Stworzone przez Sabic mieszanki PP są wyjątkowe w portfolio produktów piankowych firmy, ponieważ są trudnopalne, nie zawierają halogenów i otrzymały certyfikat UL94-V0. Dodatkowo zapewniają doskonałą przetwarzalność, wysoką wytrzymałość na ściskanie i znacząco redukują masę pojemnika. Powstały pojemnik transportowy CabCube 4840 stanowi opłacalną i zrównoważoną alternatywę dla tradycyjnych pojemników metalowo-drewnianych do transportu towarów.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty