Papiernia De Hoop sprzedana

Papiernia De Hoop produkuje głównie papier o większej gramaturze. Jej sprzedaż pozwoli firmie DS Smith skoncentrować się na produkcji lekkich i zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych dla klientów z branży FMCG i e-commerce.

© DS Smith

Firma DS Smith sfinalizowała sprzedaż papierni De Hoop w Holandii, którą przejęła firma De Jong Packaging. Papiernia zlokalizowana w Eerbeek produkuje 370 000 ton papieru makulaturowego rocznie. Transakcja o wartości 50 mln euro pozwoli firmie DS Smith zwiększyć moce produkcyjne w zakresie opakowań i umożliwi producentowi częściowe sfinansowanie budowy nowych fabryk tektury falistej we Włoszech i w Polsce, a także rozbudowy fabryki opakowań w Arnstadt w Niemczech. Jak podkreślił Miles Roberts, dyrektor generalny DS Smith, sprzedaż papierni De Hoop jest zgodna ze strategią biznesową firmy prowadzoną w Europie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty