Papiernia De Hoop sprzedana

Papiernia De Hoop produkuje głównie papier o większej gramaturze. Jej sprzedaż pozwoli firmie DS Smith skoncentrować się na produkcji lekkich i zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych dla klientów z branży FMCG i e-commerce.

© DS Smith

Firma DS Smith sfinalizowała sprzedaż papierni De Hoop w Holandii, którą przejęła firma De Jong Packaging. Papiernia zlokalizowana w Eerbeek produkuje 370 000 ton papieru makulaturowego rocznie. Transakcja o wartości 50 mln euro pozwoli firmie DS Smith zwiększyć moce produkcyjne w zakresie opakowań i umożliwi producentowi częściowe sfinansowanie budowy nowych fabryk tektury falistej we Włoszech i w Polsce, a także rozbudowy fabryki opakowań w Arnstadt w Niemczech. Jak podkreślił Miles Roberts, dyrektor generalny DS Smith, sprzedaż papierni De Hoop jest zgodna ze strategią biznesową firmy prowadzoną w Europie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty