Nowy dyrektor handlowy. Zmiany osobowe w Grupie Polar

Thomasa Raab
© Polar Group

Thomas Raab został z początkiem listopada nowym dyrektor handlowy Grupy Polar. Nowy CFO wnosi wieloletnie międzynarodowe doświadczenie jako dyrektor finansowy i dyrektor generalny w firmach średniej wielkości oraz w korporacjach, takich jak Bosch Rexroth, Bosch i Siemens. Ostatnio był dyrektorem finansowym w firmie Syntegon Technology w Crailsheim (wcześniej Bosch Packaging).
Do nowych obowiązków Thomasa Raab należeć będą oprócz właściwych finansów także działy powiązane - controlling, podatki i prawo. Nowy dyrektor przejmie również odpowiedzialność za HR, Zakupy i IT w ramach Zarządu. W związku z toczącym się postępowaniem restrukturyzacyjnym na podstawie wniosku złożonego do Sądu Okręgowego we Frankfurcie latem tego roku, Thomasa Raab będzie odpowiadał za zarządzanie procesem M&A wobec doradców i inwestorów, a także za koordynację z syndykiem i radą wierzycieli. CEO Grupy Polar Michael Wombacher podkreśla, że w szczególności doświadczenie Thomasa Raab w zakresie przekształceń oraz fuzji i przejęć jest dużym wsparciem w obecnej sytuacji Grupy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty