1-litrowe butelki Żywiec Zdrój

Nowe formaty butelek wody Żywiec Zdrój mają być odpowiedzią na potrzeby osób aktywnych.

© Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój wprowadził do swojej oferty 1-litrowe butelki dla wody niegazowanej oraz Mocnego Gazu - intensywnie gazowanej wersji wody źródlanej marki. Produkty dostępne są w szerokiej dystrybucji od stycznia 2021 roku. Nowy format butelek ma być wygodnym rozwiązaniem dla osób aktywnych - dzięki poręcznemu rozmiarowi produkt bez problemu zmieści się w torebce czy plecaku. Oprócz tego, wszystkie butelki producenta można w całości oddać do recyklingu, jak przypomina firma, powinny one zawsze trafiać do żółtego kosza, by mogły otrzymać „drugie życie”. Firma jako pierwsza w Polsce zebrała i przekazała do recyklingu równowartość 100 procent wprowadzonych w 2020 roku na rynek tworzyw sztucznych. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane we współpracy z Rekopolem, organizacją odzysku opakowań, która w imieniu marki realizuje prawny obowiązek zbiórki i recyklingu m.in. tworzyw sztucznych, współpracując z kilkudziesięcioma firmami odpadowymi, sortowniami i recyklerami na terenie całego kraju.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty