Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

1-litrowe butelki Żywiec Zdrój

Nowe formaty butelek wody Żywiec Zdrój mają być odpowiedzią na potrzeby osób aktywnych.

© Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój wprowadził do swojej oferty 1-litrowe butelki dla wody niegazowanej oraz Mocnego Gazu - intensywnie gazowanej wersji wody źródlanej marki. Produkty dostępne są w szerokiej dystrybucji od stycznia 2021 roku. Nowy format butelek ma być wygodnym rozwiązaniem dla osób aktywnych - dzięki poręcznemu rozmiarowi produkt bez problemu zmieści się w torebce czy plecaku. Oprócz tego, wszystkie butelki producenta można w całości oddać do recyklingu, jak przypomina firma, powinny one zawsze trafiać do żółtego kosza, by mogły otrzymać „drugie życie”. Firma jako pierwsza w Polsce zebrała i przekazała do recyklingu równowartość 100 procent wprowadzonych w 2020 roku na rynek tworzyw sztucznych. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane we współpracy z Rekopolem, organizacją odzysku opakowań, która w imieniu marki realizuje prawny obowiązek zbiórki i recyklingu m.in. tworzyw sztucznych, współpracując z kilkudziesięcioma firmami odpadowymi, sortowniami i recyklerami na terenie całego kraju.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty