Polagra we wrześniu!

Podobnie jak w roku 2021, targi Polagra 2022 odbędą się w towarzystwie targów Taropak.

© Polagra

Organizatorzy targów Polagra zapowiedzieli nową datę najbliższej edycji tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 26-28 września 2022 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podobnie jak w ostatnich latach, na ekspozycję targów złożą się salony: Food, FoodTech i HORECA. Oprócz ekspozycji podzielonej na trzy salony, nie zabraknie paneli dyskusyjnych, debat i szkoleń dla przedstawicieli różnych sektorów szeroko rozumianej branży spożywczej i gastronomicznej. Nie zabraknie także Kongresu Polagra Export Meeting przeznaczonego m.in. dla polskich producentów z sektora spożywczego, przedstawicieli instytucji państwowych wspierających polski eksport produktów spożywczych, ekspertów z firm doradczych, agencji badawczych oraz przedstawicieli zagranicznych firm dystrybuujących żywność. W czasie trwania Polagry odbędą się również Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty