Jeronimo Way!

Podczas swojej wyprawy pracownik firmy Dynamic Technology pokona ponad 3000 kilometrów - tyle, ile mniej więcej wynosi ilość sklepów Biedronka w Polsce.

© Dynamic Technology

Mariusz Musialski, jeden z pracowników firmy Dynamic Technology, rozpoczął swoją pieszą wyprawę do Lizbony, a dokładnie do siedziby Jeronimo Martins, właściciela sklepów „Biedronka”. Akcja jest nie tylko częścią promocji marki nanomax, ale także niesie za sobą ważną wartość społeczną i niezwykłą historię głównego bohatera tej podróży. Wraz z zwycięzcą czternastej edycji konkursu ART OF PACKAGING 2020 w postanowiliśmy być częścią tej przygody i wspierać ich w tym wyzwaniu razem z naszymi czytelnikami.

 

Dynamic Technology to polski producent oraz właściciel marki nanomax, znanej z innowacyjnych i skutecznych nano-preparatów czyszczących, dostępnych w ponad 6000 sklepów w Polsce, m. in. w Rossmannie, Carrefourze, Tesco czy Kaufland. Firmę i jej produkty od zawsze łączyła wizja, zaangażowanie i determinacja w działaniu - dowodem tego ma być piesza wyprawa Mariusza Mańka Musialskiego, nazwana „Jeronimo Way”. Mariusz Musialski, znany również jako Maniek, to pracownik firmy Dynamic oraz wieloletni przyjaciel Krzysztofa Szymanowskiego - założyciela spółki. Projekt wyprawy zrodził się z wieloletniej miłości Mańka do Portugalii, muzyki, podróży oraz futbolu - a ponieważ dynamic kocha to, co prawdziwe, wartościowe i nieszablonowe, postanowił wesprzeć tą wyprawę. Jednocześnie będzie to próba dotarcia z ofertą nanomax do siedziby Jeronimo Martins w Lizbonie, gdyż, jak podkreśla producent, wieloletnie starania podjęte w Warszawie zawsze pozostawały bez odpowiedzi. Wyprawa do właściciela jednej z największych sieci sklepów w Polsce była wielokrotnie przekładana z powodu pandemii, ostatecznie jednak doszła do skutku po wielu miesiącach treningów i przygotowań.

 

 

Podczas pierwszego etapu swojej pieszej wędrówki, Mariusz Musialski spotkał się z Łukaszem Piszczkiem, gwiazdą polskiego futbolu.

© Dynamic Technology

Wsparcie gwiazd futbolu

4 lipca 2021 roku Maniek wyruszył w pieszą podróż z rodzinnego Sosnowca. Pokona on ponad 3000 km, przechodząc przez 7 państw i odwiedzając po drodze gwiazdy futbolu i ważne miejsca dla tej dyscypliny sportu, aby ostatecznie w listopadzie dotrzeć do Lizbony.

Wyprawa jest relacjonowana na profilu facebooka nanomax i Mariusza Musialskiego. Pierwszy etap podróży zakończył się sukcesem w postaci spotkania Mańka z Łukaszem Piszczkiem, pierwszą gwiazdą futbolu na trasie do Lizbony. Kolejny cel to Monachium i spotkanie z Robertem Lewandowskim. Następnymi miastami będą Turyn, Marsylia, Barcelona, Madryt, Porto i Lizbona. Sama idea wyprawy to jednak nie tylko chęć ekspresji celów życiowych i biznesowych - „Jeronimo Way” to także bardzo poważny wymiar społeczny oraz ludzki, bowiem główny bohater podróży wyszedł z ciężkiego uzależnienia. Mówiąc o tym głośno i otwarcie, chce pokazać realną drogę wyjścia, która daje każdemu nadzieję na rozpoczęcie nowego życia. To właśnie ta historia sprawiła, że Dynamic Technology postanowiło wesprzeć swojego pracownika w realizacji wspólnego celu, jakim jest nowy, lepszy start!

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty