Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Czerwcowe dni otwarte Bobst

Wirtualne dni otwarte firmy Bobst odbędą się w dniach od 7 do 10 czerwca 2021 roku.

© Bobst

Firma Bobst przygotowała obszerny program webinariów, które obejmą wszystkie aspekty produkcji etykiet i opakowań. Wirtualne wydarzenie odbędzie się w dniach od 7-10 czerwca pod hasłem „Kształtujemy przyszłość świata opakowań”.  Każdy dzień poświęcony zostanie innemu sektorowi przemysłu opakowaniowego z wieloma sesjami obejmującymi technologie, aplikacje i usługi w zakresie etykiet, opakowań giętkich, kartonu składanego lub tektury falistej, podczas gdy eksperci z branży przedstawią nowości i najistotniejsze  kwestie związane z optymalizacją procesów produkcyjnych. Ponadto sesje pytań i odpowiedzi na żywo dadzą uczestnikom możliwość rozmowy z prelegentami, wśród których znajdą się między innymi eksperci z branży i producenci.

Poniedziałek, 7 czerwca poświęcony zostanie branży etykiet. Webinaria będą dotyczyć technologii cyfrowego druku atramentowego, fleksografii oraz technologii All-in-One, łączącej druk fleksograficzny z atramentowym.
Wtorek, 8 czerwca koncentrować się będzie na opakowaniach elastycznych. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdzie się nowa maszyna Master CI Flexo, ekologiczne laminaty, druk oneECG oraz podłoża nadające się do recyklingu, które pozwolą na nowe sposoby realizacji zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Środa, 9 czerwca adresowana do producentów z branży tektury litej. Eksperci szczegółowo omówią innowacje w zakresie druku, wycinania oraz składania.
Czwartek, 10 czerwca jest skierowany do producentów tektury falistej. Głównymi tematami prezentacji będą m.in. optymalizacja procesów produkcyjnych, automatyzacja  i wszechstronność produkcji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty