Czerwcowe dni otwarte Bobst

Wirtualne dni otwarte firmy Bobst odbędą się w dniach od 7 do 10 czerwca 2021 roku.

© Bobst

Firma Bobst przygotowała obszerny program webinariów, które obejmą wszystkie aspekty produkcji etykiet i opakowań. Wirtualne wydarzenie odbędzie się w dniach od 7-10 czerwca pod hasłem „Kształtujemy przyszłość świata opakowań”.  Każdy dzień poświęcony zostanie innemu sektorowi przemysłu opakowaniowego z wieloma sesjami obejmującymi technologie, aplikacje i usługi w zakresie etykiet, opakowań giętkich, kartonu składanego lub tektury falistej, podczas gdy eksperci z branży przedstawią nowości i najistotniejsze  kwestie związane z optymalizacją procesów produkcyjnych. Ponadto sesje pytań i odpowiedzi na żywo dadzą uczestnikom możliwość rozmowy z prelegentami, wśród których znajdą się między innymi eksperci z branży i producenci.

Poniedziałek, 7 czerwca poświęcony zostanie branży etykiet. Webinaria będą dotyczyć technologii cyfrowego druku atramentowego, fleksografii oraz technologii All-in-One, łączącej druk fleksograficzny z atramentowym.
Wtorek, 8 czerwca koncentrować się będzie na opakowaniach elastycznych. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdzie się nowa maszyna Master CI Flexo, ekologiczne laminaty, druk oneECG oraz podłoża nadające się do recyklingu, które pozwolą na nowe sposoby realizacji zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Środa, 9 czerwca adresowana do producentów z branży tektury litej. Eksperci szczegółowo omówią innowacje w zakresie druku, wycinania oraz składania.
Czwartek, 10 czerwca jest skierowany do producentów tektury falistej. Głównymi tematami prezentacji będą m.in. optymalizacja procesów produkcyjnych, automatyzacja  i wszechstronność produkcji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty