Faerch przejmuje Paccor

Grupa Faerch jest jednym z liderów w produkcji opakowań sztywnych do żywności, które produkowane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i w pełni nadających się do ponownego przetworzenia. Jako zintegrowany recykler, Faerch przetwarza tacki na żywność z powrotem w nowe produkty opakowaniowe.

© Faerch Group

Faerch, europejski dostawca sztywnych opakowań do żywności oraz recykler opakowań PET dla przemysłu spożywczego, przejął firmę Paccor Packaging od Lindsay Goldberg. Przejęcie obejmuje 16 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych i jest kolejnym ważnym krokiem w realizacji strategii rozwoju firmy Faerch. Ma ono na celu przyspieszyć przejście firmy na opakowania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju w sektorze mleczarskim, największym segmencie sztywnych opakowań na żywność. Oferując szeroki zakres innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych głównie dla przemysłu spożywczego, firma Paccor jest jednym z wiodących producentów w Europie w dziedzinie opakowań ochronnych dla sektora mleczarskiego. „Dzięki wiodącej pozycji firmy Paccor w sektorze mleczarskim, Faerch będzie obecny we wszystkich głównych segmentach opakowań do żywności, odchodząc od materiałów opakowaniowych nienadających się do recyklingu w kierunku rozwiązań cyrkularnych. Oprócz tego uruchomiony zostanie kompleksowy program inwestycyjny wspierający konwersję materiałów i skalowanie naszej platformy recyklingowej” - dodaje Lars Gade Hansen, dyrektor generalny Faerch Group.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty