Fuzja możliwości

Firma Zeus Packaging przejęła Swanline Group i jej siostrzaną firmę BoxMart, co stanowi doskonałą okazję do rozwoju dla wszystkich trzech stron.

© Zeus Packaging

Firma Zeus Packaging potwierdziła przejęcie Swanline Group i jej siostrzanej firmy BoxMart. Przejęcie ma stworzyć nowe możliwości rozwoju zarówno dla Swanline Group, jak i BoxMart, oraz wzmocni pozycję firmy Zeus Packaging na rynku opakowań.

Firma Zeus Packaging została założona w 1998 roku i jest jedną z największych firm zajmujących się produkcją opakowań dla wielu gałęzi przemysłu w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Swanline jest wiodącym w Wielkiej Brytanii dostawcą materiałów papierniczych i usług poligraficznych dla branży opakowań. BoxMart to dostawca rozwiązań opakowaniowych, wielokrotnie nagradzany m.in. przez UK Packaging Awards i World Packaging Organisation.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty