Highcon na CCE International 2023. Niezawodna produktywność i rozwój

© Highon

Highcon Systems (Highcon), światowy pionier systemów cyfrowego wykańczania opakowań składanych i opakowań z tektury falistej oraz konwerterów ekspozytorów zaprezentuje swoją ofertę na CCE International w Monachium. Firma, na przykładach swoich klientów, pokaże  w jaki sposób cyfrowe wykończenie wspiera środowisko bez kompromisów w zakresie wyglądu i stylu produktu końcowego — lub doświadczenia konsumenta.

 

Poprzez cyfrowe uszlachetnianie konwerterzy i marki mogą rozwinąć swoją działalność poprzez zwiększenie wydajności produkcyjnej połączonej ze zmniejszeniem wpływu produkcji na środowisko, a także cały łańcuch dostaw. Odwiedzający CCE dowiedzą się, w jaki sposób cyfrowe systemy cięcia i bigowania firmy Highcon spełniają wymagania stawiane przetwórcom opakowań z tektury falistej i tektury falistej w celu szybszego przetwarzania, redukcji zapasów, poprawy wydajności i redukcji wąskich gardeł. Systemy Highcon obejmują oparte na sztucznej inteligencji oprogramowanie do impozycji, umożliwiające łączenie wielu zadań na jednej matrycy cyfrowej, aby w pełni wykorzystać możliwości Digital w celu usprawnienia przepływu pracy w przypadku krótkich i średnich serii.

Podczas CCE odwiedzający będą mogli nie tylko odwiedzić stanowisko Highcon ale także posłuchać specjalistów firmy podczas ich targowych prezentacji w ramach CCE Open Seminars.

 

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty