Bezrozpuszczalnikowe kleje do laminowania Opakowania do żywności od Toyo-Morton

©Toyo-Morton

Toyo-Morton opracował serię bezrozpuszczalnikowych klejów do laminowania ECOAD, przeznaczonych m.in. do opakowań żywności. Produkty z linii ECOAD nie zawierają LZO, mogą być używane w opakowaniach z dwoma lub trzema warstwami, mają ulepszone właściwości fizyczne i nie muszą być rozcieńczane rozpuszczalnikiem organicznym przed laminowaniem. Kleje ECOAD nie zawierają rozpuszczalnika, co daje oszczędności w zużyciu energii i zmniejsza emisję CO2 z kleju do 76 procent w stosunku do konwencjonalnych produktów opartych na rozpuszczalnikach. Seria ECOAD składa się z kleju bazowego EA-N6008 połączonego z utwardzaczem, EA-N5618 lub EA-N5633. Kleje EA-N6008 i EA-N5618 to zwiększona odporność na ciepło i trwałość torebek z zamkiem błyskawicznym. Kleje mogą być stosowane na przykład w opakowaniach na suszoną i gotowaną żywność, czy w torebkach do uzupełniania szamponu. Są odporne na wysoką zawartość kwasów i specjalnie zaprojektowane dla opakowań aluminiowych.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty