Intralogistyka przyszłości

Największą grupę wystawców na targach LogiMAT stanowią producenci maszyn i urządzeń, dostawcy systemów oraz integratorzy systemów. Podczas LogiMAT 2022 w Stuttgarcie zaprezentują oni nowe systemy wahadłowe, roboty przenoszące, autonomiczne roboty kompletujące, oszczędzające miejsce rozwiązania sortujące i komponenty do przenoszenia materiałów, najnowocześniejsze sortowniki, coboty do kompletacji i paletyzacji i inne.

© LogiMAT

Międzynarodowi producenci systemów magazynowania i urządzeń do transportu wewnętrznego materiałów wypełnią prawie cztery z dziesięciu hal wystawowych w centrum kongresowym Messe Stuttgart podczas LogiMAT 2022, Międzynarodowych Targów Rozwiązań Intralogistycznych i Zarządzania Procesami, które odbędą się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2022 roku. Zwiedzający uzyskają wgląd w przyszłościowe technologie intralogistyczne dzięki szerokiemu spektrum rozwiązań zaprojektowanych w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na inteligentną i zrównoważoną technologię. Obecne trendy i popyt na technologie magazynowania i transportu wewnętrznego wynikają z ciągłego niedoboru wykwalifikowanej siły roboczej w połączeniu z rozwojem handlu elektronicznego. Producenci i integratorzy systemów prezentujący swoje rozwiązania na targach LogiMAT 2022 zareagowali na nie poprzez dalszą automatyzację procesów intralogistycznych, cyfryzację przepływu informacji oraz projektowanie elastycznych rozwiązań, które mogą rosnąć wraz z firmą. Kolejnym dominującym trendem są zrównoważone rozwiązania i procesy optymalizujące wykorzystanie zasobów pod hasłem „zielonej logistyki”, dlatego prezentowane urządzenia i systemy są projektowane w oparciu o kompaktowe, energooszczędne technologie oraz wysoce elastyczne i skalowalne rozwiązania. „Pandemia wzmocniła te trendy i naprawdę wpłynęła na to, czego klienci wymagają od producentów i dostawców usług intralogistycznych. Producenci systemów magazynowych i transportu wewnętrznego zaprezentują najnowsze spektrum rozwiązań dla cyfrowej, zautomatyzowanej i elastycznej intralogistyki - wypełniając prawie cztery hale wystawowe w centrum kongresowym Messe Stuttgart na targach LogiMAT 2022” - dodaje Michael Ruchty, dyrektor Euroexpo w Monachium, organizatora targów LogiMAT. Na targach swoje rozwiązania zaprezentują firmy TGW Logistics, Rocketsolution, Karl-H. Bartels, Körber Supply Chain Automation, Extor, Stock Solutions i Streicher Maschinenbau, AutoStore, Element Logic, AMI Förder- und Lagertechnik, Knapp, Inther Group, J. Schmalz, Premium Robotics, Geek+ Europe, Carrybots, Gebhardt Intralogistics, Dambach Lagersysteme i wiele innych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty