Nowy kierunek strategii

Przejęcie nastąpi po uzyskaniu zgody Federalnego Urzędu Antymonopolowego.

© Thimm

Grupa Thimm sprzedaje Thimm Packaging Systems, dział artykułów przemysłowych, japońskiej grupie Rengo. Posiadając ponad 100 oddziałów w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Rengo jest największym dostawcą opakowań w Japonii. Dział artykułów przemysłowych grupy Thimm należał do firmy od 1993 i w ubiegłym roku osiągnął sprzedaż w wysokości 187 mln euro. Firma Thimm Packaging Systems zatrudnia 1075 osób w ośmiu zakładach w Niemczech i Czechach. „Sprzedaż zapewnia nam dodatkowe fundusze, które pozwolą na opracowanie nowej, niezależnej strategii finansowania ambitnego rozwoju działalności w zakresie artykułów konsumpcyjnych. Planujemy podwoić nasze obroty do 2030” - podkreśla Mathias Schliep, prezes zarządu grupy Thimm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty