Hotel dla owadów

Dzięki warsztatom prowadzonym przez Metsä Board, firmie udało się stworzyć zupełnie nowe spojrzenie na opakowania.

© MetsäBoard

Golf Coat Oy wprowadził na rynek nowe opakowanie piłek golfowych, które po opróżnieniu można wykorzystać jako hotel dla owadów. Innowacyjne opakowanie zostało opracowane podczas warsztatów współtworzenia zorganizowanych przez Metsä Board. Warsztaty są częścią oferty Metsä Board 360 Services, obejmującej cały łańcuch wartości opakowań i realizowanej dzięki wykorzystaniu nowoczesnego Centrum Doskonałości w Äänekoski w Finlandii. Projekt piłek golfowych powstał w wyniku współpracy agencji projektującej opakowania, wewnętrznego zespołu projektantów opakowań Metsä Board, producenta opakowań oraz działu usług technicznych Metsä Board. Puste opakowanie można zamienić w hotel dla owadów, dający schronienie owadom i larwom, dzięki wykorzystaniu dodatkowych elementów z tektury, umieszczonych w pokrywce. Opakowanie zostało wyprodukowane z tektury falistej MetsäBoard Pro FBB Bright przez PackageMedia Oy, spółkę z grupy Pyroll Packaging.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty