Grafotronic w Italgrafica Sistemi. To już trzecia maszyna

© Grafotronic

Italgrafica Sistemi po raz trzeci zainwestował w maszynę polskiego producenta Grafotronic. Włoski producent etykiet samoprzylepnych istnieje na rynku od 1992 roku i jest częścią Konig Print Group. Dotychczasowa, udana współpraca z Grafotroniciem skłoniła firmę do ponownego wyboru rozwiązań maszynowych tej firmy.

Tym razem przyszła kolej na zakup linii konwertującej Grafotronic DCL2, która jest w pełni modułową, napędzaną serwomechanizmem linią do wykańczania wstępnie zadrukowanych etykiet. Linia konwertująca DCL2 łączy istniejącą maszynę DC2 do produkcji pustych etykiet oraz niedawno zainstalowaną krajalnicę inspekcyjną HI3. Italgrafica Sistemi doceniła zarówno jakość produkcji polskiego producenta, jak i serwis techniczny dostępny we Włoszech.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty