Design2Market Factory

Zadaniem nowego centrum jest dostarczenie fizycznego prototypu, który można przetestować z konsumentami, a następnie udoskonalić przed przejściem do produkcji na dużą skalę.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zakończyła inwestycję w centrum Design2Market Factory. Jak podkreśla producent, nowa placówka zapewnia szybki i bezproblemowy proces tworzenia opakowań, od projektu do wprowadzenia na rynek. Inwestycja obejmuje cyfrową maszynę drukującą i wykrawarkę, szybkie prototypowanie dla produkcji pilotażowej, najlepszą na rynku analizę wydajności opakowań, a także zaplecze laboratoryjne. Centrum jest odpowiedzią na rozwój dwóch trendów w branży opakowaniowej, jakimi są zrównoważony rozwój i e-commerce. Zespół Design2Market Factory współpracuje z klientami począwszy od wstępnego projektu, czego wynikiem są indywidualizowane prototypy, które błyskawicznie trafiają do produkcji pilotażowej. Pozwala to na elastyczne i szybkie testowanie, udoskonalanie i adaptację innowacji opakowaniowych na mniejszą skalę. W ten sposób ryzyko błędu zostaje wyeliminowane przed wprowadzeniem na rynek. W Design2Market stworzono i przetestowano do tej pory takie innowacyjne rozwiązania, jak opakowanie bez frustracji na wino (Frustration Free Packaging, FFP), opakowanie na detergenty oraz kilka produktów z portoflio Better Planet Packaging firmy Smurfit Kappa, w tym zamiennik folii termokurczliwej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty