BiBP przejmuje Montibox. “Together into the green future”

Jak podkreśla Leszek Łysoń, CEO w firmie BiBP, połączenie know-how obu producentów pozwoli sprostać rosnącym wymaganiom konsumentów.

Ó BiBP

Firma BiBP, dostawca elastycznych opakowań typu Bag in Box na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, przejął hiszpańską firmę Montibox. Przejęcie pozwoli producentowi umocnić swoją pozycję na rynku opakowań typu Bag in Box i rozszerzyć swoją działalność o Europę Zachodnią. Jak podkreśla producent, Montibox to pierwsza zagraniczna akwizycja. W przeszłości BIBP przejął już dwie polskie marki w 2016 i 2021 roku. „Nasza współpraca pozwoli nam kontynuować strategię BIBP, którą jest szybki, ale świadomy rozwój, zgodnie z wartościami naszej firmy >>klient jest zawsze na pierwszym miejscu<< oraz >>together into the green future<< - mówi Leszek Łysoń, CEO w firmie BiBP.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty