Grafotronic wzmacnia sprzedaż. Nowa osoba w europejskim zespole

Patrick Brouns
© Grafotronic

Grafotronic, jeden z wiodących dostawców urządzeń do cyfrowego wykańczania, ogłosił pierwszą kluczową zmianę personalną w firmie w nowym roku. Do europejskiego zespołu sprzedaży firmy dołączyć Patrick Brouns.

 

Nowy członek europejskiego zespołu sprzedażowego wnosi ponad 20 lat doświadczenia w branży poligraficznej, a ostatnich 7 lat kierował zespołem projektującym i sprzedającym rozwiązania do cyfrowego druku i wykańczania na zamówienie. Mattias Malmqvist, wiceprezes Grafotronic, powiedział: "Stale wzmacniamy naszą europejską organizację sprzedaży, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że mamy Patricka na pokładzie i jestem pewien, że będzie on wielkim atutem zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Wcześniej Patrick Brouns pracował dla firmy Xeikon.

 

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty