Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

500 kilometrów do celu!

Idea wyprawy to nie tylko chęć ekspresji celów życiowych i biznesowych - Jeronimo Way niesie za sobą także historię, której głównym bohaterem jest Maniek.  

© Dynamic Technology

Mariusz Musialski „Maniek”, jeden z pracowników firmy Dynamic Technology, kontynuuje pieszą wyprawę do siedziby Jeronimo Martins w Lizbonie. Pomimo wielu przeciwieństw, w tym walki z koronawirusem, bohater podróży nie poddał się, a do końca drogi zostało mu jeszcze niecałe 500 kilometrów. Podczas wyprawy spotkał się on z największymi gwiazdami polskiego futbolu.

 

Dynamic Technology, polski producent oraz właściciel marki nanomax, zwycięzcy czternastej edycji konkursu ART OF PACKAGING 2020, zorganizował akcję pod hasłem „Jeronimo Way” nie tylko w celach promocyjnych marki, ale także by przekazać historię głównego bohatera podróży. Próba dotarcia z ofertą nanomax do siedziby Jeronimo Martins w Lizbonie ma bowiem bardzo poważny wymiar społeczny oraz ludzki - główny bohater wyprawy Maniek wyszedł z ciężkiego uzależnienia. Prowadząc cały czas opiekę nad swoją grupą NA mówi o tym głośno i otwarcie, pokazując jednocześnie realną drogę wyjścia z tragedii i będąc dowodem na to, że każdy zasługuje w życiu na nowy start.

Podczas swojej podróży Mariusz Musialski spotkał same największe gwiazdy polskiego futbolu - jedną z nich był Robert Lewandowski.

© Dynamic Technology

Maniek rozpoczął swoją wyprawę 4 lipca 2021 roku. Pokonując prawie 4000 km i odwiedzając 8 państw, ostatecznie na przełomie stycznia/lutego 2022 roku dotrze do Lizbony. Początek wyprawy zakończył się spotkaniem Mańka z Łukaszem Piszczkiem, pierwszą gwiazdą futbolu na trasie do Lizbony. Kolejnym sportowcem napotkanym w Monachium był nie kto inny jak Robert Lewandowski, znany całemu światu jako „Lewy”. Potem do zdjęcia zapozował także Arek Milik. Teraz kolej na Portugalię i Lizbonę - cel podróży, do którego zostało około 500 km.

 

Mariusz Musialski, znany również jako Maniek, to pracownik firmy Dynamic oraz wieloletni przyjaciel Krzysztofa Szymanowskiego - założyciela spółki. Projekt wyprawy zrodził się z wieloletniej miłości Mańka do Portugalii, muzyki, podróży oraz futbolu - a ponieważ dynamic kocha to, co prawdziwe, wartościowe i nieszablonowe, postanowił wesprzeć tą wyprawę.

© Dynamic Technology

Przeciwności losu

Maniek spędził Święta w drodze do Madrytu, aby tam właśnie przywitać Nowy Rok. Niestety musiał pozostać w tym miejscu na całe 10 dni, gdyż test na COVID okazał się pozytywny i bohater stoczył kolejną ciężką walkę z chorobą. Postanowił on jednak ruszyć w dalszą drogę, zwalniając nieco tempa, gdyż choroba mocno go wyczerpała. Po zakończeniu wyprawy planowane jest wydanie specjalnego albumu, książki oraz seria wywiadów, na które powoli decydują się kolejne media. Maniek chce także wrócić do pracy w firmie nanomax, gdzie będzie prowadził social-media tej marki oraz sklep internetowy. Wyprawa jest relacjonowana na facebooku nanomax i Mariusza Musialskiego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty