Z myślą o przyszłości. Nowa inwestycja Futamura

© Futamura

Futamura inwestuje w nową linię produkcyjną w swoim europejskim zakładzie, aby zaspokoić rosnący popyt na produkowane przez firmę z surowców odnawialnych kompostowalne folie NatureFlex. Inwestycja jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie na ten flagowy produkt firmy.
Nowa maszyna odlewnicza zwiększy wydajność zakładu produkcyjnego o około 25%, co skróci czas realizacji zamówień, a także pozwoli zaoferować większą ilość folii na rynku. NatureFlex jest wytwarzana z odnawialnej i spełnia wszystkie światowe normy dotyczące kompostowania przemysłowego, w tym EN13432, a także mają certyfikat dopuszczający je do kompostowania w warunkach przydomowych. Dodatkowa linia odlewnicza do produkcji folii to wielomiesięczny proces budowy unikalnej maszyny dostosowanej do indywidualnych potrzeb producenta.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty