Zwiększone zasięgi

Przejęcie firmy Termoplast pozwoli Schur Flexibles rozszerzyć dotychczasowe portfolio opakowań o rozwiązania nadające się do recyklingu.

© Termoplast

Firma Schur Flexibles przejęła 100 procent udziałów w Termoplast, firmie zajmującej się produkcją folii MDO-PE nadającej się do recyklingu, rozszerzając tym samym swoje portfolio o nowe rozwiązania opakowaniowe. Produkty Termoplast przeznaczone są dla sektora spożywczego, medycznego i farmaceutycznego, oraz, jak przekonuje producent, oferują doskonałe właściwości przetwórcze dla wszystkich technologii druku. Należący do Termoplast zakład o powierzchni produkcyjnej 26 500 metrów kwadratowych wyposażony jest w nowoczesne i energooszczędne maszyny do produkcji folii. Portfolio produktów firmy obejmuje folie zgrzewalne, barierowe i wysokobarierowe, a także folie zrywalne i do wielokrotnego zamykania. Producent prowadzi również własną firmę recyklingową, która pozwala na realizację strategii „zero waste” i wprowadzanie w życie zasad gospodarki obiegowej, zarówno w procesach produkcyjnych, jak w zarządzaniu odpadami poprzemysłowymi. Przejęcie pozwoli firmie Schur Flexibles na zwiększenie zasięgów i ekspansję na rynku włoskim.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty