Wielkie odliczanie. interpack 2023

© Messe Düsseldorf

Branża opakowaniowa przygotowuje się na pierwsze od 6 lat targi interpack, które odbędą się w dniach od 4 do 10 maja 2023 roku w Düsseldorfie i staną się platformą biznesową i miejscem warsztatów technologii przyszłości. O ogromnym zainteresowaniu wydarzeniem i jego znaczeniu w branży świadczy fakt, że już pod koniec pierwszej połowy 2022 roku wszystkie wolne miejsca na zostały zarezerwowane, a lista oczekujących jest długa. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem Procesy i opakowania.

Interpack, którego organizatorem jest Messe Düsseldorf, zajmie cały obszar wystawienniczy 18 hal Düsseldorf Exhibition Centre i zgromadzi 2866 wystawców z 55 krajów na całym świecie prezentujących wiodące technologie i trendy w zakresie opakowań w całym łańcuchu wartości. Dedykowane obszary wystawiennicze, pokazy nowych specjalności oraz fora są dowodem szybkiego rozwoju innowacyjności w branży. Interpack to ważne wydarzenie w branżach żywności, napojów, słodyczy, pieczywa, wyrobów farmaceutycznych, kosmetycznych, produktów niespożywczych i przemysłowych. Główne obszary wystawiennicze tegorocznej edycji skupiać się będą na  procesach i urządzeniach w zakresie opakowań dla żywności i napojów, wyrobów farmaceutycznych i kosmetycznych, słodyczy i pieczywa, towarów konsumpcyjnych (niespożywczych) i przemysłowych, a w dalszej kolejności na urządzeniach do etykietowania i oznaczania, maszynach do produkcji opakowań i do zintegrowanego druku opakowaniowego. Osobny obszar wystawienniczy zajmować będą materiały i wyroby opakowaniowe, a także usługi dla branży opakowaniowej, słodyczy i pieczywa. Organizatorzy, podczas 7 targowych dni spodziewają się ponad 170 tysięcy odwiedzających.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty