Modernizacja zakładu w Meksyku

Region, w którym znajduje się fabryka, skupia 40 procent całkowitej produkcji rolnej Meksyku. Znajdują się tam najwięksi w tym kraju producenci pakowanej żywności i napojów.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zainwestuje 22 miliony dolarów w modernizację i rozbudowę fabryki tektury falistej w Culiacan, w północno-zachodnim Meksyku. Działania mają na celu zwiększenie wydajności i potencjału zakładu oraz poszerzenie oferty dla lokalnych klientów działających w sektorze produktów świeżych. Projekt modernizacji i rozbudowy fabryki obejmuje instalację nowoczesnych maszyn oraz postawienie nowej hali o powierzchni 11 tysięcy m². Do końca 2021 roku zostanie tam uruchomiona nowa tekturnica i automatyczna wykrawarka rotacyjna (RDC). Fabryka będzie produkować opakowania z tektury falistej z barierą chroniącą przed wilgocią i zapobiegającą kondensacji. Inwestycja pozwoli zakładowi w Culiacan zaspokoić szybko rosnące potrzeby klientów z sektora rolnego i produktów świeżych na zrównoważone rozwiązania opakowaniowe.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty