Modernizacja zakładu w Meksyku

Region, w którym znajduje się fabryka, skupia 40 procent całkowitej produkcji rolnej Meksyku. Znajdują się tam najwięksi w tym kraju producenci pakowanej żywności i napojów.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zainwestuje 22 miliony dolarów w modernizację i rozbudowę fabryki tektury falistej w Culiacan, w północno-zachodnim Meksyku. Działania mają na celu zwiększenie wydajności i potencjału zakładu oraz poszerzenie oferty dla lokalnych klientów działających w sektorze produktów świeżych. Projekt modernizacji i rozbudowy fabryki obejmuje instalację nowoczesnych maszyn oraz postawienie nowej hali o powierzchni 11 tysięcy m². Do końca 2021 roku zostanie tam uruchomiona nowa tekturnica i automatyczna wykrawarka rotacyjna (RDC). Fabryka będzie produkować opakowania z tektury falistej z barierą chroniącą przed wilgocią i zapobiegającą kondensacji. Inwestycja pozwoli zakładowi w Culiacan zaspokoić szybko rosnące potrzeby klientów z sektora rolnego i produktów świeżych na zrównoważone rozwiązania opakowaniowe.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty