Wyposażenie za 20 milionów

Nowa inwestycja zapewni zwiększoną wydajność zakładów, co umożliwi producentowi zaspokojenie różnorodnych potrzeb klientów oraz dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań opakowaniowych.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zainwestuje 20 milionów euro w cztery zakłady zlokalizowane w Czechach i na Słowacji, co znacznie zwiększy tamtejsze możliwości produkcyjne oraz ułatwi prowadzenie biznesu i rozwój działalności w Europie Wschodniej. Inwestycja składa się z czterech dużych projektów - trzy z nich będą realizowane w Czechach, w zakładach Smurfit Kappa w Žebráku, Žimrovicach i Ołomuńcu, a jeden na Słowacji w Smurfit Kappa Štúrovo. Wszystkie cztery projekty mają zostać zakończone w tym roku. W ramach działań zainstalowane zostaną nowe maszyny, które mają zwiększyć moce produkcyjne o ponad 100 milionów opakowań standardowych i z nadrukiem offsetowym rocznie. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, nowe urządzenia nie tylko umożliwią zakładom sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na zrównoważone opakowania papierowe, ale też pozwolą na konsekwentne dostarczanie na rynek wysokiej jakości rozwiązań opakowaniowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty