Canon nabywa Edale

Firma Edale dostarcza części do urządzeń LabelStream 4000 firmy Canon od 2018 roku.

© Canon

Firma Canon przejęła Edale, producenta maszyn drukujących i rozwiązań przeznaczonych do obróbki etykiet i opakowań. Przejęcie ma wzmocnić działalność firmy na rynku etykiet i opakowań oraz stworzyć nowe możliwości rozwoju. Jak podkreśla firma Canon, poprzez nabycie Edale producent „intensyfikuje swoją długoterminową strategię dostarczania gotowych rozwiązań dla sektora etykiet i opakowań”. Przejęcie to umożliwi firmie Canon Production Printing dalszy rozwój linii produktów LabelStream 4000, a także zapewni wiedzę i technologiczne know-how dla przyszłych produktów. Firma Edale z siedzibą w Wielkiej Brytanii opracowuje i produkuje maszyny drukujące i przetwórcze dla branży etykiet i opakowań, w tym maszyny cyfrowe, fleksograficzne, wklęsłodrukowe i hybrydowe, linie produkcyjne przeznaczone do produkcji opakowań kartonowych i etykiet, sztance płaskie oraz urządzenia do obróbki końcowej. Edale będzie nadal funkcjonować pod swoją nazwą i pozostanie niezależnie zarządzaną firmą, koncentrującą się na segmentach etykiet, kartonów składanych i opakowań giętkich. Grahame Barker, dotychczasowy prezes firmy Edale, przejdzie na emeryturę, a firmą będzie kierował dotychczasowy zespół zarządzający Edale pod kierownictwem dyrektora zarządzającego Jamesa Boughtona, który będzie podlegał działowi druku produkcyjnego firmy Canon pod kierownictwem Waltera Vogelsbergera, wiceprezesa ds. cyfrowego druku opakowań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty