Grupa Akomex stawia na nowe rynki. Spółka powołuje nowych dyrektorów sprzedaży

© Akomex

Grupa Akomex, czołowy polski producent opakowań kartonowych, w tym również ulotek, etykiet, tacek i arkuszy laminowanych m.in. dla branży farmaceutycznej, spożywczej czy kosmetycznej w odpowiedzi na wyzwania rynkowe wzmacnia dział sprzedaży całej grupy kapitałowej powołując nowych dyrektorów odpowiedzialnych za sprzedaż międzynarodową oraz krajową. Michał Zawadzki został odpowiedzialny za sprzedaż eksportową, natomiast Tomasz Domagała zajmie się rynkiem krajowym. Zarząd liczy na to, że dzięki nowej strukturze sprzedaży uda zdobyć się nowych klientów w Polsce jak i za granicą. Nowi dyrektorzy są odpowiedzialni za sprzedaż produktów wszystkich spółek Grupy. Jednak ich głównym zadaniem jest zdobycie klientów w nowych sektorach gospodarki, w których do tej pory firma nie pozyskała kontraktów. Podjęte działania mają  na celu ugruntować pozycję Grupy Akomex oraz zwiększyć udział w rynku opakowań kartonowych. Michał Zawadzki od początku swojej 20-letniej kariery zawodowej związany jest z marketingiem i sprzedażą. Od ponad 4 lat pracuje w Grupie Akomex. Tomasz Domagała z kolei przygodę z branżą opakowań zaczął w 2014 roku. Od 2017 roku związany jest z firmą DrukPak, jedną z trzech spółek wchodzących w skład Akomexu. Przy wyborze postawiono zatem na doświadczenie.


« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty