Papira wśród finalistów

Papira to wykonany z włókien celulozowych lekki materiał piankowy, który absorbuje wstrząsy oraz uderzenia. Przeznaczony jest dla zastosowań opakowaniowych, gdzie istotne są aspekty ochrony i zabezpieczenia znajdującego się w środku produktu.

 

© Stora Enso

 

Firma Stora Enso znalazła się wśród finalistów konkursu Sustainability Awards 2022, organizowanego przez Packaging Europe. Opracowana przez producenta pianka Papira została wyróżniona w kategorii „Odnawialność”, obejmującej rozwiązania będące przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Zwycięzcy tej kategorii zostaną nagrodzeni 22 listopada 2022 roku w Amsterdamie. Nagroda Sustainability Award uwzględnia wdrażanie najlepszych praktyk w firmie, zwraca uwagę na kluczowe kwestie związane z działalnością badawczo-rozwojową i wyróżnia najbardziej innowacyjne, proekologiczne rozwiązania. W tym roku w ramach konkursu pojawiło się pięć nowych kategorii przedsprzedażowych, uwzględniających najważniejsze, nowo powstałe i innowacyjne rozwiązania, które pojawią się na rynku w wersjach komercyjnych w niedługim czasie. Z myślą o produktach, które już są dostępne, również stworzono dwie nowe kategorie: „Klimat” i „Odnawialność”.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty