Metpack wraca do gry

Rejestracja na międzynarodowe targi opakowań metalowych Metpack odbywa się na stronie www.metpack.de.

 

© Messe Essen

Targi Metpack, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży dla producentów opakowań metalowych, początkowo miały odbyć się w 2020 roku, jednak z powodu pandemii musiały zostać odwołane. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów, wydarzenie odbędzie się w dniach od 2 do 6 maja 2023 roku w Messe Essen. Wiele międzynarodowych firm zgłosiło już swój udział w targach. Na zwiedzających czekają liczne atrakcje oraz najnowsze produkty i innowacje dotyczące wszystkich aspektów pakowania od maszyn i urządzeń, po rozwiązania opakowaniowe, a także systemy do napełniania i zgrzewania opakowań metalowych.

„Rezygnacja z targów Metpack w 2020 roku była słusznym wyborem. Teraz bardziej niż kiedykolwiek branża potrzebuje wysokiej jakości platformy do prezentowania innowacji. W 2023 roku, po sześciu długich latach bez targów, przedstawiciele przemysłu opakowań metalowych w końcu spotka się ponownie” - podkreśla Wolfgang Niemsch, przewodniczący komitetu Metpack. Targi te, które odbywają się co trzy lata razem z targami interpack, po raz ostatni odbyły się w 2017 roku. Swoje produkty zaprezentowało wtedy około 300 wystawców z 27 krajów.

Oprócz oferty prezentowanej przez wystawców, Metpack oferuje obszerny program dotyczący aktualnych trendów i rozwoju w branży opakowań metalowych. Z kolei poprzez wręczenie nagrody Metpack Innovation Award, Messe Essen uhonoruje szczególnie innowacyjne produkty i rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy w zakresie jakości i wydajności. Ponadto na konferencjach przedstawiciele świata nauki i przemysłu będą również dyskutować o trendach przyszłości. Na gości targowych czekają również takie atrakcje jak wystawa zabytkowych maszyn pakujących.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty