Wielomilionowa inwestycja

Inwestycja zwiększy zdolności produkcyjne i innowacyjność zakładu produkcyjnego w Fortalezie w Brazylii.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zainwestuje ponad 33 milionów dolarów w zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu w Fortalezie w Brazylii. Rozbudowa, która obejmuje instalację nowej tekturnicy, znacznie rozszerzy możliwości zakładu w zakresie pakowania gotowych produktów dla klientów z branży FMCG w wielu sektorach, w tym świeżych owoców, artykułów gospodarstwa domowego i farmaceutyków. Planowane są także instalacje nowych maszyn drukujących dla zapewnienia wysokiej jakości druku dla opakowań e-commerce. Ponadto, nowe centrum innowacji będzie sprzyjać jeszcze lepszej współpracy z klientami i usprawni rozwój zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty