Optymalizacja z SolidTune

Oprogramowanie skraca całkowity czas produkcji - cieńsza warstwa farby wymaga mniej czasu i energii do wyschnięcia. Dzięki szybszemu schnięciu, kolejne procesy związane z obróbką końcową również zostają skrócone.

© Agfa

Firma Agfa wprowadziła na rynek SolidTune - oprogramowanie prepress dla offsetowego druku opakowań, optymalizujące zużycie farby i umożliwiające skrócenie czasu realizacji zleceń, co, jak podkreśla firma, pozwala to osiągnąć producentom większą wydajność produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości druku i mniejszej ilości odpadów.

SolidTune został opracowany z myślą o wyzwaniach związanych z produkcją opakowań i opiera się na rozwiązaniach InkTune i PressTune, będących częścią programu Agfa ECO3 wspierającego rozwój zrównoważonych innowacji. Nowa technologia polega na zastosowaniu unikalnego algorytmu, który zmniejsza ilość farby potrzebnej do druku średnio o 3%. SolidTune jest dostępny dla systemów Apogee i Amfortis i może być stosowany z każdą technologią rastrowania, w tym z technologią Agfa Spir@l.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty