Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Optymalizacja z SolidTune

Oprogramowanie skraca całkowity czas produkcji - cieńsza warstwa farby wymaga mniej czasu i energii do wyschnięcia. Dzięki szybszemu schnięciu, kolejne procesy związane z obróbką końcową również zostają skrócone.

© Agfa

Firma Agfa wprowadziła na rynek SolidTune - oprogramowanie prepress dla offsetowego druku opakowań, optymalizujące zużycie farby i umożliwiające skrócenie czasu realizacji zleceń, co, jak podkreśla firma, pozwala to osiągnąć producentom większą wydajność produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości druku i mniejszej ilości odpadów.

SolidTune został opracowany z myślą o wyzwaniach związanych z produkcją opakowań i opiera się na rozwiązaniach InkTune i PressTune, będących częścią programu Agfa ECO3 wspierającego rozwój zrównoważonych innowacji. Nowa technologia polega na zastosowaniu unikalnego algorytmu, który zmniejsza ilość farby potrzebnej do druku średnio o 3%. SolidTune jest dostępny dla systemów Apogee i Amfortis i może być stosowany z każdą technologią rastrowania, w tym z technologią Agfa Spir@l.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty