Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Rozmowy spakowane

Rozmowy spakowane to seria autorskich podcastów Targów w Krakowie, organizatora Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

 

Organizatorzy targów Packaging Innovations startują z serią autorskich podcastów „Packaging Innovations - rozmowy spakowane”. Gośćmi spotkań będą znani eksperci, którzy opowiedzą o trendach w branży opakowań, jej wyzwaniach oraz perspektywach rozwoju. Serię rozpoczęła rozmowa z Konradem Nowakowskim z Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań (PIOIRO) na temat ekoprojektowania opakowań. Następnymi gośćmi będą m.in. Tyberiusz Mazurek z Mondi Group, który poruszy temat opakowań w handlu e-commerce i Blanka Chmurzyńska-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, która opowie o najnowszych trendach w opakowaniach na rynku kosmetycznym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty