Rozmowy spakowane

Rozmowy spakowane to seria autorskich podcastów Targów w Krakowie, organizatora Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

 

Organizatorzy targów Packaging Innovations startują z serią autorskich podcastów „Packaging Innovations - rozmowy spakowane”. Gośćmi spotkań będą znani eksperci, którzy opowiedzą o trendach w branży opakowań, jej wyzwaniach oraz perspektywach rozwoju. Serię rozpoczęła rozmowa z Konradem Nowakowskim z Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań (PIOIRO) na temat ekoprojektowania opakowań. Następnymi gośćmi będą m.in. Tyberiusz Mazurek z Mondi Group, który poruszy temat opakowań w handlu e-commerce i Blanka Chmurzyńska-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, która opowie o najnowszych trendach w opakowaniach na rynku kosmetycznym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty